Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas ...

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu zaprasza w dniu 2 czerwca 2022r. o godz. 16:00 Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwarty Szkoły.

Procedura organizacji pracy szkoły obowiązująca od dnia 04.04.2022r.

Nauczyciele

Dyrektor i wicedyrektorzy szkoły

  • Bizacka Zuzanna - dyrektor szkoły
  • Czerwińska Alina - wicedyrektor
  • Katarzyna Ćwiękała - wicedyrektor
  • Beata Maślanka - wicedyrektor

 

Edukacja wczesnoszkolna

  • Bajura Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Baraniewicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Lipińska Gabriela - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Liszka Renata - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Łopuszyńska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Malina Justyna -  edukacja wczesnoszkolna
  • Oćwieja Wioletta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Owsiejko Joanna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Piekorz Edyta - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Pilch Dorota - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  • Ryszka Barbara - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Sobanik Renata - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Socha Anna - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Strzeżyk-Dorynek Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
  • Walter Barbara - edukacja wczesnoszkolna, język polski
  • Wykręt Maria - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Ziętara Anita - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Przedmioty humanistyczne, artystyczne i języki obce

  • Bakalarz Magdalena - język angielski
  • Berger Antoni - wychowanie fizyczne
  • Bizacka Zuzanna - wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Bobak Krystyna - plastyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Ćwiękała Katarzyna - język polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Czerwińska Alina - język polski
  • Domogała Elżbieta - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
  • Durkalec Bożena - religia, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Estkowska Katarzyna - plastyka, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Ficek Klementyna - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Górka Ewa - wychowanie fizyczne, rewalidacja, integracja sensoryczna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Jaromin - Suzdalcew Jolanta - historia
  • Jęczmyk Ewa - język angielski
  • Klaja Agnieszka - język hiszpański
  • Knopek Anna - geografia
  • Kocoń Tomasz - wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Koniarczyk Kinga - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Kozub Grzegorz - religia
  • Kuczowicz Beata - historia
  • Kuć Marta - język polski
  • Kulska - Szulc Marta - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kusak Elżbieta - religja
  • Lenart Katarzyna - język polski
  • Mazur Marek - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Moczko Krzysztof - religia
  • Nir - Kot Bożena - język polski
  • Pagieła Wioletta - wychowanie fizyczne, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Parysz-Urbaś Agata - muzyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Pilorz Joanna - język angielski
  • Pinkowicz Agnieszka - wychowanie fizyczne, rewalidacja, logopeda, wychowanie do życia w rodzinie
  • Rozmus Sonia - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Sabat Katarzyna - język polski, bibliotekarz
  • Stolorz Urszula - język polski
  • Szulc Dariusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Wadas Anna - język angielski, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Wesołowska Katarzyna -wychowanie fizyczne, rewalidacja, integracja sensoryczna, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Zug - Kubeczko Teresa - język niemiecki, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze

  • Adamek Anna - matematyka
  • Blacha  Anna - matematyka
  • Dworakowska Dorota - przyroda, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Gawor Joanna - geografia, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kowalczyk Teresa - chemia
  • Kubica Grażyna - matematyka
  • Kurtycz Sylwia - matematyka
  • Maślanka Beata - matematyka
  • Nowak Karina - technika, informatyka
  • Rzeczkowska Agata - biologia, rewalidacja, wychowawca świetlicy
  • Stachoń Aleksandra - biologia
  • Stachowicz Nina - matematyka
  • Ścierska Agnieszka - technika, bibliotekarz
  • Śleziona Adam - informatyka, technika
  • Śleziona Marzena - fizyka, biologia
  • Watoła Krzysztof - informatyka
  • Wieczorek - Dudys Agnieszka - biologia, nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Pozostała kadra pedagogiczna/niepedagogiczna

  • Baron Sylwia - wychowawca świetlicy
  • Białoń Ewa - rehabilitant
  • Dłubis Joanna - psycholog szkolny
  • Fik-Kowalczyk Katarzyna - pedagog specjalny, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Goj Wioletta - wychowawca świetlicy
  • Kocurek Mirela - pedagog specjalny, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kordowska Angelika - nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • Kowalczyk Izabela - doradztwo zawodowe
  • Malewicka Agnieszka - pedagog szkolny, rewalidacja
  • Tomala Bożena - pedagog szkolny, rewalidacja, wychowanie do życia w rodzinie
  • Zemla Dorota - wychowawca świetlicy