Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nauczyciele

Dyrektor i wicedyrektorzy szkoły

  • Bizacka Zuzanna - dyrektor szkoły
  • Czerwińska Alina - wicedyrektor
  • Kubica Grażyna - wicedyrektor
  • Duży Katarzyna - wicedyrektor

 

Edukacja wczesnoszkolna

  • Bajura Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
  • Baraniewicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  • Goj Wioletta - edukacja wczesnoszkolna
  • Kordowska Angelika - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
  • Lipińska Gabriela - edukacja wczesnoszkolna
  • Liszka Renata - edukacja wczesnoszkolna
  • Lotawiec Barbara - edukacja wczesnoszkolna
  • Łopuszyńska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz
  • Malina Justyna -  edukacja wczesnoszkolna
  • Oćwieja Wioletta - edukacja wczesnoszkolna
  • Owsiejko Joanna - edukacja wczesnoszkolna
  • Piekorz Edyta - edukacja wczesnoszkolna
  • Pilch Dorota - edukacja wczesnoszkolna
  • Ryszka Barbara - edukacja wczesnoszkolna
  • Sobanik Renata - edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz, nauczyciel wspomagający
  • Socha Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • Strzeżyk-Dorynek Anna - edukacja wczesnoszkolna, wdż
  • Walter Barbara - edukacja wczesnoszkolna, język polski
  • Woźnica-Bąk Roksana - edukacja wczesnoszkolna
  • Wykręt Maria - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

 

Przedmioty humanistyczne, artystyczne i języki obce

  • Bakalarz Magdalena - język angielski
  • Berger Antoni - wychowanie fizyczne
  • Bobak Krystyna - zajęcia artystyczne, plastyka, nauczyciel wspomagający
  • Ćwiękała Katarzyna - język polski, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  • Domogała Elżbieta - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
  • Durkalec Bożena - religia, nauczyciel wspomagający
  • Estkowska Katarzyna - plastyka, nauczyciel wspomagający
  • Ficek Klementyna - wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
  • Haładaj Gabriela - język polski, nauczyciel wspomagający
  • Jaromin - Suzdalcew Joanna - historia
  • Jęczmyk Ewa - język angielski
  • Klaja Agnieszka - język hiszpański
  • Kocoń Tomasz - wychowanie fizyczne
  • Koniarczyk Kinga - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Kozub Grzegorz - religia
  • Kuczowicz Beata - historia
  • Kuć Marta - język polski
  • Kulska - Szulc Marta - język angielski, nauczyciel wspomagający
  • Kusak Elżbieta - katecheza
  • Lenart Katarzyna - język polski, historia
  • Margol Monika - język niemiecki
  • Mazur Marek - język angielski, nauczyciel wspomagający
  • Moczko Krzysztof - religia
  • Nir - Kot Bożena - język polski
  • Pagieła Wioletta - wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający, zajęcia terapeutyczne
  • Parysz-Urbaś Agata - muzyka, pedagog wspomagający
  • Pilorz Joanna - język angielski
  • Pinkowicz Agnieszka - wychowanie fizyczne, logopedia
  • Rozmus Sonia - język angielski
  • Stolorz Urszula - język polski
  • Szulc Dariusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Wadas Anna - język angielski, nauczyciel wspomagający
  • Wesołowska Katarzyna - wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający, integracja sensoryczna
  • Zug Teresa - język niemiecki, nauczyciel wspomagający, rewalidacja

 

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze

  • Adamek Anna - matematyka, technika, nauczyciel wspomagający
  • Blacha  Anna - matematyka, nauczyciel wspomagający
  • Dworakowska Dorota - przyroda, nauczyciel wspomagający
  • Gawor Joanna - geografia nauczyciel wspomagający
  • Goraus Magdalena - matematyka, nauczyciel wspomagający
  • Kowalczyk Teresa - chemia
  • Kurtycz Sylwia - matematyka
  • Maślanka Beata - matematyka
  • Nowak Karina - technika, nauczyciel wspomagający, informatyka
  • Rzeczkowska Agata - matematyka
  • Seweryn Agnieszka - matematyka
  • Stachowicz Nina - matematyka
  • Śleziona Adam - informatyka, technika
  • Śleziona Marzena - fizyka, biologia
  • Watoła Krzysztof - zajęcia komputerowe
  • Wieczorek - Dudys Agnieszka - przyroda, nauczyciel wspomagający

 

Pozostała kadra pedagogiczna/niepedagogiczna

  • Baron Sylwia - wychowawca świetlicy
  • Białoń Ewa - rehabilitant
  • Dłubis Joanna - psycholog szkolny
  • Dobiczek Irena - wychowawca świetlicy
  • Fik-Kowalczyk Katarzyna - pedagog specjalny
  • Kocurek Mirela - nauczyciel wspomagający
  • Kowalczyk Izabela - doradztwo zawodowe
  • Liwarska Katarzyna - wychowawca świetlicy
  • Malewicka Agnieszka - pedagog szkolny
  • Sabat Katarzyna - bibliotekarz
  • Ścierska Agnieszka - bibliotekarz
  • Tomala Bożena - pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne
  • Zemla Dorota- wychowawca świetlicy
  • Ziętara Anita - nauczyciel wspomagający, logopedia