Komunikat w sprawie ubezpieczenia szkolnego NNW

Rada Rodziców naszej Szkoły dokonała wyboru oferty ubezpieczenia NNW na kolejny rok szkolny 2021/2022. Dzieci zostały objęte ochroną ubezpieczeniową firmy InterRisk TU S.A.

Ochrona ubezpieczeniowa trwać będzie w okresie:01.09.2021 – 31.08.2022 r.

SKŁADKA roczna:                       60,00 zł

ATUTY OFERTY:

• Świadczenie bólowe wypłacane w przypadku uszkodzeń ciała w następstwie nieszczęśliwego wypadku, które wymagało interwencji medycznej w placówce medycznej oraz co najmniej dwóch wizyt kontrolnych;
  • Zwrot kosztów za zakup lub naprawę okularów lub aparatów słuchowych do 200 zł;
  • Świadczenie wypłacane z tytułu pogryzienia przez psa oraz pokąsania lub ukąszenia;
  • świadczenie wypłacane za pobyt i leczenie w szpitalu – opcja pobyt w szpitalu z powodu choroby oraz NNW max 100 dni. Stawka za pierwsze 10 dni - 150,00 zł.
  • Pakiet KLESZCZ i rozpoznanie boreliozy.
  • Brak podlimitów w przypadku potrzeby leczenia lub rehabilitacji;
  • Prosta i szybka procedura likwidacji szkód. Wniosek o wypłatę odszkodowania można wysłać w wersji elektronicznej (na email) lub w wersji papierowej (pocztą).
  • Pomoc indywidualnie wyznaczonego Opiekuna Placówki przez cały okres ochrony (bez  potrzeby kontaktu z infolinią

Kontakt do Opiekuna placówki:     tel. 887 777 112