Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantką

27 i 29 września na zaproszenie pedagoga szkolnego- pani Agnieszki Malewickiej- policjantka z Komendy Policji w Bieruniu - pani Katarzyna Szewczyk przeprowadziła

pogadanki z uczniami klas 1-3 na temat bezpiecznej drogi do szkoły. Zwróciła uwagę dzieci m.in. na konieczność korzystania z pasów bezpieczeństwa oraz używania fotelików lub siedzisk samochodowych . Poinstruowała również naszych najmłodszych uczniów jak bezpiecznie wychodzić z samochodu oraz przechodzić przez jezdnię. Nie zabrakło również pogadanki na temat bezpiecznych zabaw oraz instrukcji jak zachowywać się w kontaktach z nieznajomymi.