Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Bieruński Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych, które rozpoczynają się już od 4 października.

Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu obowiązująca od dnia 01.09.2021r.

Cykl wykładów, warsztatów i zajęć fizycznych skierowanych dla mieszkańców

„Z psychiatrią na Ty”

„Z psychiatrią na Ty” – to poradnik dla dzieci i młodzieży, a także rodziców i opiekunów. Jest realizowany w ramach porozumienia naukowego zawartego pomiędzy Rzecznikiem Praw Pacjenta a Uniwersytetem Jagielońskim w Krakowie. Zaproszenie do współpracy nad realizacją tego projektu edukacyjnego przyjęły także Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce oraz Nastoletni Azyl.

Poradnik zawiera odpowiedzi na ponad 300 pytań zadanych przez pacjentów oddziałów psychiatrii w całej Polsce. Dotyczą one kwestii związanych z leczeniem, organizacją opieki czy uwarunkowaniami zaburzeń psychicznych. Odpowiedzi na pytania udzielają specjaliści, którzy na co dzień pracują z młodymi pacjentami.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem: z psychiatria na ty oraz w poradniku