Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu obowiązująca od dnia 01.09.2021r.

Nauczanie stacjonarne - wskazówki

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

nadszedł moment powrotu uczniów klas 1-8 do nauki stacjonarnej. W związku z tym, przygotowałam kilka wskazówek, które pomogą możliwie najsprawniej zaaklimatyzować się w nowej rzeczywistości zarówno rodzicom, jak i uczniom.

W razie wystąpienia jakichkolwiek trudności proszę pamiętać, że pedagodzy szkolni wraz z psychologiem pozostają do Państwa dyspozycji.

Agnieszka Malewicka- pedagog szkolny