Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu obowiązująca od dnia 01.09.2021r.

Akcja Sprzątanie Świata 2020 - dziękujemy

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Z radością informuję, iż akcja Sprzątanie Świata 2020,

która była organizowana w naszej szkole 12-16 października 2020r, nie tylko przyczyniła się do ugruntowania postaw ekologicznych u uczniów, ale przyniosła również realne benefity w postaci bonów SODEXO. Zebrane przez naszą szkołę 16kg używanych telefonów komórkowych zamienione zostało na bony SODEXO o wartości 60zł. Zostanie za nie zakupiona pomoc dydaktyczno-terapeutyczna do gabinetu pedagoga szkolnego.
Serdecznie dziękuję, za wasze zaangażowanie we wszystkie przedsięwzięcia, jakie dzieją się w murach naszej szkoły. I serdecznie gratuluję, ponieważ jest to nasz wspólny sukces!

Pedagog szkolny,
Agnieszka Malewicka