Obiady - nowe zasady

Obiady w naszej szkole będą wydawane od dnia 12.09.2022r. (poniedziałek). Cena obiadu to 4,50zł i w każdym czasie może ulec zmianie ze względu na ciągły wzrost cen żywności. W celu zapisania się na obiad należy wydrukować załączoną umowę w 2 egzemplarzach i dostarczyć wypełnioną do sekretariatu szkoły do dnia 07.09.2022r. (środa): kl. 1-5 budynek ul. Krakowska 30 i kl. 6-8 budynek ul. Licealna 17a. Umowy przyniesione po terminie będą realizowane dopiero od nowego miesiąca. Każdy rodzic otrzyma nowy nr konta w związku ze zmianą numeru konta szkoły od 01.07.2022r. Prosimy o nie wpłacanie pieniędzy na stare nry kont, ponieważ konta zostały zamknięte.

NOWE ZASADY NALICZANIA NIEOBECNOŚCI:

• Nieobecność dzieci na obiadach należy zgłaszać dzień wcześniej lub w nagłym przypadku (np. choroba) w tym samym dniu,w godzinach od 07:00 do 08:15 dzwoniąc do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu ul. Krakowska 30 tel. 32 216-40-67 lub ul. Licealna 17a tel. 32 216-53-63.
  • Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu zostaną odliczone od wpłaty za kolejny miesiąc. Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie. Nieobecności w czerwcu będą naliczone w lipcu i rozliczone.
  • Jeśli dziecko uczestniczy w wycieczce (wyjściu), to odwołanie obiadu leży po stronie Rodzica.
  • W pięciu ostatnich dniach zajęć dydaktycznych nie będą przyjmowane odmowy korzystania z obiadów z uwagi na wcześniejszą konieczność zaplanowania zakupów i końcowe rozliczenie finansowe żywienia.