Jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas ...

Pod palmą w Gliwicach

14 czerwca 2022r. uczniowie z klas 1b i 1e pod opieką pań Katarzyny Baraniewicz, Edyty Piekorz i Barbary Walter pojechali na wycieczkę do Palmiarni Miejskiej w Gliwicach. Dzieci zostały oprowadzone przez przewodnika po pawilonach z bogatymi ekspozycjami roślinnymi. Zwiedziły między innymi pawilon roślin użytkowych, tropiku, historyczny, sukulentów i akwarystyczny. Dzieci były zachwycone wyjątkową urodą roślin, lecz największą atrakcją okazały się akwaria pełne egzotycznych ryb.